Birini öldürünce mi bu adama dur diyeceksiniz?

Kale Mahallesi, Kahyaçayırı Mevkii'nde bir yıldır Murat T. adeta terör estiriyor. Kalp rahatsızlığını bahane ederek her seferinde serbest kalıyor ancak önüne gelene saldırmaya da devam ediyor. Murat T.'nin son kurbanı ise kardeşi Recep Taş'ın eşi Sevim Taş oldu. Girebi ile Sevim Taş'ın kafasına vuran Murat T., Sevim Taş hastaneye bile ulaşmadan serbest bırakıldı.

Birini öldürünce mi bu adama dur diyeceksiniz?
16 Haziran 2020 - 14:14

Kale Mahallesi'nde son bir yıldır terör estiren Murat T.'nin bu sefer hedefindeki isim kardeşi Recep Taş'ın eşi Sevim Taş'tı. Girebi olarak bilinen kesici aletle Sevim Taş'a saldıran Murat T., kesici alet ile Sevim Taş'ın başına vurarak yaraladı. Sevim Taş, Ordu Devlet Hastanesi'ne sevk edilirken, Murat T. jandarma tarafından göz altına alındı. Ancak Sevim Taş, ambulansla Ordu Devlet Hastanesi bile ulaşamadan Murat T. savcılık tarafından serbest bırakıldı. 

MURAT T.'NİN İLK OLAYI DEĞİL

Murat T.'nin ilk olayı da değil bu. Yaklaşık bir yıl önce, komşusu Saniye Çapan'a saldıran ve kolunu kıran Murat T., Kale Mahalle Muhtarının araya girmesi ile aileyle uzlaştı. 15 gün rapor alınmasına rağmen savcılık Murat T.'ye her hangi bir ceza vermedi. Bugün ise, Murat T., hayvanları ile ilgilenen Sevim Taş'ın kafasına girebi ile vurarak yaraladı. Ordu Devlet Hastanesi'nde Sevim Taş'ın kafasına 9 dikiş atıldığı öğrenildi. 

BİR YILDA ÜÇÜNCÜ OLAYI

Her olayın ardından serbest kalan Murat T., bu sefer de Sevim Taş daha hastaneye ulaşmadan savcılık tarafından serbest bırakıldı. Peki bir yıl önce bir kadının kolunu kıran, kardeşinin arazisine ve evinin yoluna 6 traktör römorku hayvan pisliği döken, bu günde Sevim Taş'ı başından yaralayan Murat T. ne zaman ceza alacak? 

GÖLKÖY SAVCILIĞI BU ADAMA NE ZAMAN DUR DİYECEK?

Her yaşanan olayın ardından bir şekilde serbest kalan Murat T. daha önce oldoğu gibi yine birilerine saldıracak. Peki kanunların uygulayıcısı olan Savcılık bu adama ne zaman dur diyecek? Murat T.'nin sürekli serbest bırakılması akıllara şu soruyu getiriyor, "Ceza evine girmesi için illa birini öldürmesi mi gerekiyor? yada birilerinin Murat T.'yi mi öldürmesi gerekiyor? "


 

Bu haber 3894 defa okunmuştur.
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum