Boğazı kesilerek öldürülen kişi Gölköylü çıktı

İstanbul'da Sultangazi Kent Ormanı'nda çalışan temizlik çalışanları, ormanın içerisinde boğazı kesilmiş bir erkek cesedi buldu. Yapılan incelemelerde öldürülen kişinin Kuşluvan Mahallesi'nden Salih Kuzu olduğu belirlendi.

Boğazı kesilerek öldürülen kişi Gölköylü çıktı
09 Haziran 2020 - 19:25 - Güncelleme: 09 Haziran 2020 - 21:33

Bugün sabah saatlerinde Sultangazi Kent Ormanı'nda temizlik yapan çalışanlar, ağaçların arasında hareketsiz yatan bir kişi gördü. Şahsın olduğu yere giden temizlik görevlileri boğazı kesilmiş bir erkek cesediyle karşılaştı. Çalışanların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yapılan incelemelerde öldürülen kişinin Kuşluvan Mahallesi'nden Salih Kuzu olduğu belirlendi.

VÜCUDUNUN BİR ÇOK YERİNDEN BIÇAKLANIP BOĞAZI KESİLMİŞ
Salih Kuzu'nun vücudunun bir çok yerinde bıçak darbeleri olduğu görülürken boğazının da kesildiği anlaşıldı. Sultanbeyli'de oturduğu öğrenilen Salih Kuzu'nun olay yerinde mi? öldürüldüğü, yoksa öldürüldükten sonra mı? ormana getirildiği yapılacak incelemelerin ardından belirlenecek.

CESEDİ ADLİ TIP MORGUNA KALDIRILDI
Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Salih  Kuzu'nun cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıdı. Kamyon ve TIR şoförlüğü yaptığı öğrenilen Salih Kuzu'nun kim yada kimler tarafından öldürüldüğününü belirlenmesi için geniş çaplı soruşturma başlatıldı. 

Bu haber 11803 defa okunmuştur.
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum