İlla birilerinin canının mı yanması gerekiyor?

Elektrik dağıtımının özelleştirilmesinin ardından Gölköy adeta kaderine terk edildi. Bir çok noktada direkler yatmış, teller ağaçların dallarında. Bu görüntü de Karahasan Mahallesi, Meşetbelen mevkiinden. Teller mi direği tutuyor? Yoksa direk mi telleri?

İlla birilerinin canının mı yanması gerekiyor?
15 Haziran 2020 - 12:47 - Güncelleme: 15 Haziran 2020 - 13:08

Gölköy'de bir çok mahallede elektrik direkleri ve kablolarının durumu içler acısı. Akçalı Mahalle Muhtarı Şenel Akduman, gündeme getirmeye çalışsa da kimse umursamıyor durumu. Elektrik dağıtımının özelleştirilmesinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen şebekelerde gözle görülür bir iyileşme sağlanmadı.

Teller mi direği tutuyor?  Yoksa direk mi telleri?

Karahasan Mahallesi, Meşetbelen Küme Evleri'nden gelen bu görüntü kafalara şu soruyu getirdi. Teller mi direği tutuyor? Yoksa direk mi telleri? Ayrıca bu direk yaklaşık bir yıldır bu halde. Ve iddiaya göre vatandaşların iddiasına göre her türlü dilekçe ve şikayette bulunmalarına rağmen hiç bir şey yapılmamış.

İLLA BİRİLERİNİN CANININ YANMASI MI? LAZIM

Görüntüdeki teller direğe sabit olmadığı için yağan her yağmurda, evlerde sigortalar atıyor. Peki bunun çözülmesi için illa ki birilerinin canının yanması mı gerekiyor? 

 

Bu haber 1020 defa okunmuştur.
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum