Reklam
Ertan KILIÇ

Ertan KILIÇ

10. Köy

Huzur Hakkı ile ilgili tek kelime ses yok. Ulugöl ise arpalık olmuş durumda

23 Haziran 2022 - 10:41

Gölköy’ün emin ellerde yönetilmediğin her fırsatta ortaya koyduk. Milletten gizlenen bazı gerçekleri de ortaya çıkarmaya devam edeceğiz. Gerçi önce yalanlayıp sonra suçu başkalarına atmaya alıştılar. En son Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ’ın, Gölköy Belediyesi iştiraki GÖLBEL’den huzur hakkı adı altında maaş aldığını yazmıştık. Tıpkı Ak Parti Gölköy Kadın Kolları Başkanı Aynur İnce olayında olduğu gibi sessizliğe büründüler. Şimdi yalanlamaya çalışacaklar. Önceden olduğu gibi sağda solda, para falan almıyorum diyecekler. Zaten bizde parayı alıyor demiyoruz. Huzur Hakkı adı altında GÖLBEL’den çıkış yapılıyor mu? Yapılmıyor mu? Bize bunu söylesinler. Huzur hakkı ödeniyor ve Fikri Uludağ’ın hesabında birikiyor. Zamanı gelince de bu parayı istediği gibi çekebilecek.

GÖLBEL demişken Ulugöl’deki tesisleri de es geçmemek lazım. Biliyorsunuz GÖLBEL, Ulugöl’de bulunan tesis ve taş ocağı için kuruldu. Ancak ne hikmetse yine kötü yönetim ve iş bilmezler yüzünden GÖLBEL zarar ediyor. Özellikle Ulugöl’de yaşananlarla ilgili çok ilginç bilgiler geliyor. Öyle şeyler var ki, insan yazmaya utanıyor. Ama yaşanan her şeyi bilmelerine rağmen adam kayırma, eş dost akraba koruma işleri de devam ediyor. Böyle bir güzellik ne yazık ki, liyakatsız, yöneticilikten anlamayan, elindekinin kıymetini bilmeyen insanların elinde her geçen gün daha da çirkinleşiyor.

Ulugöl adeta arpalık olmuş durumda. Bunu niye söylüyorum. Hepiniz gidiyorsunuz Ulugöl’e. Kiminiz ailenizi alıp gidiyorsunuz, kiminiz misafirlerinizi alıp götürüyorsunuz. Hani insanlar bir güzellik görsün diye. Yiyip içip, hesap ödeme zamanı geldiğinde ise sadece parayı ödüyorsunuz. Fiş yada fatura hak getire. Belediye tarafından işletilen bir yerde ne yazık ki, ödemeden sonra her hangi bir evrak alamıyorsunuz. Şimdi isteyin diyeceksiniz biliyorum ama resmi kurumlar tarafından işletilen yerlerde bu çok önemlidir. Fiş yada fatura çıkışı yapılmadığı zaman orası birilerinin arpalığı olmuş demektir. Size çok daha ilginç bir şey söyleyeyim. Belediye meclis üyelerini bile takmıyor burada çalışanlar. Bari onlar kahvaltı yapıp hesap ödedikleri zaman bari adamlara fiş verin. Ama nerede dedik ya, Ulugöl birilerinin arpalığı olmuş durumda.


 

Bu yazı 1226 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Son Yazılar